Dodaj nową firmę Ulubione Wydrukuj ogłoszenie Dodaj zakładkę Zapisz ogłoszenie do PDF

Auto Serwis Klakson

  1. Strona główna
  2. »
  3. Warsztaty samochodowe
  4. »
  5. Diagnostyka i przeglądy
  6. » Auto Serwis Klakson
Adres:
ul. Boleslawa Prusa 91, Pruszków, mazowieckie 05-804
Opis:

Klakson Autoserwis to warsztat samochodowy w Pruszkowie, którego pracownicy z dużą sumiennością zajmą się każdym autem który potrzebuje nie tylko reperacji czy przeglądu, ale też drobniejszych poprawek blacharskich czy estetycznych.

W ofercie warsztatu znajdą Państwo na przykład usługi powiązane bezpośrednio z mechaniką, elektryką a także klimatyzacją samochodową, lecz także profesjonalny serwis diesla jak również instalacje, naprawy jak i modernizacje alarmów w samochodach. Autoserwis Klakson to również godny zaufania wykonawca który ma duże doświadczenie w fachowym zabezpieczaniu samochodowych podwozi. Warsztat używa nowoczesny sprzęt, komputer diagnostyczny, może poszczycić się wykwalifikowaną załogą mechaników a także łatwym, szybkim dostępem do części wymiennych. Z tej racji każda z usług realizowanych przez serwis samochodowy Klakson cechuje się nie tylko wysoką jakością i dokładnością, lecz także optymalnie krótkim czasem reperacji.

Strona firmowa autoserwisu Klakson obejmuje najistotniejsze informacje: dokładny opis oferowanych usług, spis marek obsługiwanych samochodów, rekomendacje a także opinie wystawione przez klientów. Na stronie odnajdziemy także informacje kontaktowe, adresowe a także mapę ułatwiającą dojazd do zakładu. Klarowna konstrukcja serwisu internetowego pozwala szybko i bez problemu znaleźć pożądane dane a także dokładnie zapoznać się z informacjami o świadczonych usługach.

Contact Information
Telefon: 608-335-790

Leave a Comment

Wyślij wiadomość do firmy

Szukaj w promieniu 0 km
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search