Dodaj nową firmę Czy to Twoja firma? Ulubione Wydrukuj ogłoszenie Dodaj zakładkę Zapisz ogłoszenie do PDF

KM Auto Poznań – Centrum Napraw Powypadkowych

 1. Strona główna
 2. »
 3. Warsztaty samochodowe
 4. »
 5. Lakiernie samochodowe
 6. » KM Auto Poznań – Centrum Napraw Powypadkowych
Adres:
Bałtycka 6, Poznań, wielkopolskie 61-013
Bałtycka 6, Poznań, wielkopolskie 61-013
Opis:

Centrum Napraw Powypadkowych KM Auto - Lakiernik Poznań to nowoczesny i profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy, zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej 6 (Poznań Nowe Miasto). Atuty naszego warsztatu napraw powypadkowych to przede wszystkim:

 • Profesjonalizm - dobry lakiernik to przede wszystkim fachowiec, który z pasją wykonuje swoją pracę. Każdy lakiernik i blacharz zatrudniony w naszym warsztacie to doświadczony specjalista z pasją do motoryzacji. Dzięki temu bardzo starannie wykonuje wszelkie naprawy blacharskie i lakiernicze, a zadowoleni klienci mogą cieszyć się z najwyższej jakości wykonania.
 • Wysoka jakość - nasza wyszkolona kadra blacharzy i lakierników z Poznania i okolic w swojej pracy stosuje tylko najwyższej jakości materiały, dzięki czemu lakierowane elementy mają estetyczny i trwały efekt.
 • Kompleksowość usług - KM Auto Lakiernik Poznań to duży i profesjonalny zakład blacharski i lakierniczy, który świadczy szerokie spektrum usług: naprawy lakiernicze, naprawy blacharskie, malowanie wyprawkowe, lakierowanie całych aut, jak i poszczególnych elementów karoserii, polerowanie samochodów, naprawy po wypadkach i kolizjach dla wszystkich rodzajów pojazdów (auta osobowe, dostawcze, ciężarowe).
 • Dogodna lokalizacja - blisko centrum Poznania, przy ul. Bałtyckiej, która jest częścią obwodnicy Poznania.
 • Wygoda - posiadamy własne lawety do holowania pojazdów, na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczy, załatwiamy formalności z ubezpieczycielem w przypadku napraw w ramach ubezpieczenia OC/AC.

KM Auto Lakiernik Poznań zaprasza do skorzystania z usług blacharskich i lakierniczych zarówno klientów indywidualnych, jak i operatorów flot pojazdów czy dealerów samochodowych, nieposiadających własnych zakładów blacharskich.

Kategorie:   
Contact Information

Leave a Comment

Wyślij wiadomość do firmy

Szukaj w promieniu 0 km

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search